Kaip pasirinkti batus?

Šis puslapis būtent Jums jeigu nežinote kokius batus pasirinkti arba dvejojate!

Renkantis lygumų slidinėjimo batus svarbu yra ar jau turite slides, jei taip, ar jos su apkaustais?
Jeigu slidės jau su apkaustais, jūs tuomet galite rinktis batus pagal esamus apkaustus, tačiau gali taip būti, kad jūsų apkaustai yra seni ir batų jiems pritaikyti jau nebeis, todėl teks keisti apkaustus (tai galime padaryti mes!). Jeigu jūsų apkaustai yra tinkami naudojimui, jūs vistiek juos galite pasikeisti, pavyzdžiui, jei norite tam tikrų batų!

Jeigu turite slides be apkaustų arba dar slidžių nei apkaustų neturite, tuomet batų pasirinkimas jums yra labai platus.

Mes siūlome naudotus ir naujus lygumų slidinėjimo batus, taip pat skirtingo profilio (skirtingoms apkaustų rūšims).

NNN ir NN75 yra pats populiariausias pasirinkimas tarp slidininkų mėgėjų (ne sportininkų). Šios dvi apkaustų profilių rūšys skiriasi struktūra, patogumu, ir kaina. NNN yra brangesni apkaustai, taip pat ir batai šiems apkaustaums kainuoja brangiau.
Jeigu nenorite išleisti daug pinigų slidinėjimo komplektui, rekomenduojame rinktis NN75 apkaustus ir batus jiems. Taip turėsite nebrangų – ekonomišką slidinėjimo komplektą, kuriam nereikės išleisti nežmoniškos pinigų sumos.

NNN apkaustai
NNN apkaustai
NNN apkaustai
NNN apkaustai
NN75 apkaustai
NN75 apkaustai
Angela Merkel
Angela Merkel su lygumų slidėmis ir SNS PROFIL apkaustais

 

 

 

 

 

 

SNS PROFIL batai ir apkaustai skirti ir sportininkams, taip pat slidinėja ir mėgėjai. Šie apkaustai yra brangūs, kaip ir brangūs batai jiems. Su SNS PROFIL apkaustais slidinėja Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

SNS SALOMON yra senesnio tipo batai, dar vadinami NNNI (pirmoji versija). Tokius batus rekomenduojame rinktis tik jeigu turite jiems skirtus apkaustus arba tokius apkaustus rinktis tik jeigu jau turite jiems batus. Taip pat, tai yra puikus variantas norint sutaupyti arba perkant komplektą vaikams, kurie greitai išauga batus.

Esama ir kitokio tipo lygumų slidinėjimo batų ir apkaustų, pvz.: NNN BC, SNS PILOT ir kiti, tačiau jie skirti sportininkams ir yra brangus, todėl mes jų nepardavinėjame.