Kas yra pasiūlymas?

Jūsų reakcija supratus: kaip gerai, kad užpildžiau užklausą.

Lygumuslides.lt pasiūlymas tai speciali priemonė taupyti jūsų ir jūsų šeimos laikui. Jums tereikia užpildyti užklausą, į kurią reaguodami mes paruošime asmeniškai jums bei jūsų šeimai skirtą lygumų slidinėjimo inventoriaus pasiūlymą.

Pasiūlymus sukuria žmogus, o ne dirbtinis intelektas, tai reiškia, kad pasiūlyme bus viskas ko reikia pilnam slidinėjimui. Jei norite konkrečių prekių ar dalių, pridėkite savo komentarus bei pastabas užklausoje ir mes į tai atsižvelgsime.

Kai Lygumuslides.lt specialistai paruoš specialų slidinėjimo komplekto pasiūlymą jums, mes išsiųsime el. laišką jūsų nurodytu elektroniniu pašto adresu (arba SMS) su nuoroda į pasiūlymą. Pasiūlyme galėsite rasti visą informaciją apie siūlomą komplekto (ar komplektų) sudėti, kainas bei pristatymo kainas.

Pasiūlymo puslapyje taip pat jums bus suteikta galimybė pateikti atsakymą / jūsų sprendimą apie gautą pasiūlymą – tinka ar netinka. Jei netinka, galite pateikti savo komentarus ir mes galėsime pakeisti jums netinkančią prekių kombinaciją. Taip pat per pasiūlymo puslapį galite nesunkiai išsiųsti žinutę ar pageidavimus bet kuriuo metu.

Už pasiūlymuose nurodytus komplektus galima apmokėti įvairiais būdais, tai bankiniu pavedimu ar kurjeriui pristačius prekes (daugiau apie galimus skirtingus apmokėjimo būdus galite skaityti ČIA), taip pat siūlome įvairius pristatymo būdus (daugiau apie juos galite skaityti ČIA).

Pasiūlymams galioja tos pačios pristatymo bei prekių atsiėmimo sąlygos kaip ir perkant internetinėje parduotuvėje Lygumuslides.lt.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mus bet kuriuo metu, kontaktų puslapyje nurodytu telefonu, elektroniniu paštu ar soc. tinklo Facebook žinute.