Kaip išsirinkti slides?

Tinkamas slidžių ilgis

Lygumų slidės turėtų būti nuo 10 iki 30 cm ilgesnės nei Jūsų ūgis. Pradžioje rekomenduojama rinktis galbūt kiek ilgesnes slides, nes su trumpesnėmis sunkiau nugriūti. Taip pat trumpesnės slidės yra manevringesnės. Realiai, pradedant slidinėti, neišbandę skirtingo ilgio slidžių privalumus pajusite tik gerai pačiuožinėję su įvairaus ilgio slidėmis, todėl rinkitės slides jūsų ūgis + 10-20 cm!

Kaip išsirinkti tinkamas slides ir sugaišti mažiau laiko?

Norite gauti specialų pasiūlymą su jums specialiai paruoštu lygumų slidinėjimo komplekto pasiūlymu?

Slidžių plotis

Slidinėjant jau paruoštomis trasomis ar dalyvaujant varžybose, žinoma geriau yra slidinėti su siauresnėmis slidėmis. Jeigu norite slidinėti neparuoštomis trasomis, jums reikės platesnių ir sunkesnių slidžių. Jeigu norite universalių slidžių, kad pračiuožtumėte ir trasoje ir bekelėje, rinkitės vidutinio pločio slides, apie 45-55 mm pločio.

Slidžių išvaizda priklauso tik nuo Jūsų skonio! Rinkitės tokias slides, kad jums būtų malonu slidinėti!

Patikimas pardavėjas

Kas svarbu renkantis slides – tai patikimas pardavėjas. Kodėl? Visų pirma, ieškant slidžių prekybos centre, jums gali įsiūlyti tai, ko jums nereikia, kaip pavyzdys, kam skristi verslo klasės lėktuvu iš Vilniaus į Kauną, jei galite nukeliauti patogiai savo automobiliu. Įsitikinkite, kad pasitikite parduotuve iš kurios perkate, kad joje jums pasiūlys tinkamą kainos ir kokybės santykį.